Morbi, Gujarat
GST No. 24ABOFA3856D1ZI
Approx. Rs 90 / Square FeetGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 2000 Square Feet |
| Thickness | 3 mm |
| Panel Thickness | 3 mm |
| Finish | Wooden |
| Material | ACP |
| Usage/Application | Exterior |
| Color | wooden figure |
| Pattern | natural |
| Surface Treatment | PVDF Coated |
| Shape | rectangular |
| Dimensions | 1220 x 2440 mm, 1220 x 3050 mm, 1220 x 3660 mm |
Additional Information:
Explore More Products
© Areca Alupanel Llp. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited