Morbi, Gujarat
GST No. 24ABOFA3856D1ZI
Approx. Rs 50 / sq ftGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 2000 sq ft |
| Panel Thickness | 3 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Material | ACP |
| Usage/Application | Office |
| Color | RED PRINTED |
| Brand | ARECA |
| Size | 1220 X 2440 MM |
| Shape | Rectangular |
Approx. Rs 50 / sq ftGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Panel Thickness | 3 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Finish | DIGITAL PRINTED METLAM ACP SHEET |
| Material | ACP |
| Usage/Application | BUS BODY , OFFICE PARTITION |
| Composite Panel Type | Designer |
| Brand | ARECA |
| Function | Antibacterial |
| Shape | Rectangular |
Explore More Products
© Areca Alupanel Llp. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited